150.00 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Teknoloji ürünlerinin perakende satıcısı olarak temelleri 2014 yılında atılan firmamız, kuruluş yılından itibaren Türkiye genelinde perakende satış yapmaya başlamış ve her geçen yıl bu satış ağını genişleterek sektördeki yükselişini sürdürmüştür. Değişen ve gelişen teknolojiye adapte olarak ürün yelpazesini sürekli güncel ve geniş tutan firmamız 2018 yılında ithalata başlayıp hem kendi markalarıyla üretim yaptırıp hem de uluslararası markaları ithal ederek müşterilerine daha fazla avantaj sunmaya başladı.

 

Türkiye’nin hemen her noktasına 50 den fazla Dünya markası ve 1000 in üzerinde ürünü, genç ve dinamik bir ekip ile ulaştırmaya çalışıyoruz.

Vizyonumuz

İş ortaklarımızı ve müşterilerimizi dijital dönüşüm yolculuğunda desteklemek, iş modellerine en uygun teknolojilerle buluşturmak ve Türkiye’nin Lider Teknoloji perakende satıcısı olmak.

Misyonumuz

İş ortaklarımızın ve müşterilerimizin verimliliklerini artırma noktasında yenilikçi ürünler, global kaynaklardan ulusala uzanan basit tedarik zinciri çözümleri, sade ve çevik operasyonel altyapımızla iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin başarı hikayelerini destekleriz.


0

0

0

0
UZMANLIKLARIMIZ
Duis vel nibh at velit scelerisque suscipit. Nunc sed turpis. Fusce egestas elit eget lorem. Sed cursus turpis vitae tortor
Satış Danışmanlığı %95
E-Ticaret Platform Yönetimi %95
Detaylı Bilgi İçin Bizi Ulaşın Sadece WhatsApp